top of page

LCB - Rookies Affligem 7-3

Central stoot door naar de 1/4 finale van de Beker van Brabant na een fel bevochten zege tegen de Rookies uit Affligem. Naast promotie hebben we dit jaar ook als doel om minstens 1 van de 3 bekers waar we aan deelnemen in de prijzenkast bij te zetten. Na een knap parcours in de Beker van België stranden we uiteindelijk in de 4de ronde tegen 1ste nationaler Celtic Visé. Maar na kwalificatie voor de halve finale van de Beker van Vlaanderen wisten we ons gisteren ook te plaatsen voor de kwartfinale van deze van Brabant.


Central zo goed als compleet, al moesten we wel ons doelman missen. Maar Sander stond in doel meer dan zijn mannetje en had zeker zijn aandeel in de kwalificatie. Net als vorige vrijdag begonnen we furieus aan de wedstrijd maar nu resulteerde het niet in een vroege voorsprong in tegendeel na de eerste beste counter stonden we 0-1 in het krijt. Maar niet getreurd LCB ging op zijn elan door en wist nog voor rust de situatie om te buigen. Vlak na rust liepen we verder uit tot 4-1 en hadden we volledige controle over de wedstrijd. De Rookies toonden zich niet van hun sportiefste kant door snel verder te spelen na een blessure van één van onze spelers, zo kwamen ze terug in de wedstrijd. Onze spelers konden dit gedrag maar matig waarderen en een ontketende Tin zette ons met twee snelle doelpunten op weg naar de volgende ronde. Na deze goals kookte het potje dan weer over bij Affligem. Maar de gemoederen werden snel bedaard en de wedstrijd werd sportief uitgespeeld en afgesloten.

Comments


bottom of page