top of page

Ploegen

A-2023.jpg
A-ploeg

Onze A-ploeg is actief in 2de nationale van de BZVB en speelt zijn thuiswedstrijden vrijdag om 21u in Sporthal Heverlee.

Lorenzo Ghezzi, Michiel Dewitte, Lieven Paulus, Arno De Cuyper, Xander Desseyn, Junior Geysens, Tin Gojevic, Soroush Seifi, Sander Grosemans, Michiel Pauwels, Willem Loman, Boris Beyen, JM Descamps, Nicolas Peeters, Darko Vranckx, Gregor Milos.

Uitslagen BZVB / Résultats ABFS (automaticresults.azurewebsites.net)

unnamed (1).jpg
B-ploeg

Onze B-ploeg is actief in 3de nationale van de KBVB en speelt zijn thuiswedstrijden op vrijdag om 22u in Sporthal Heverlee.

Maarten Van Hoeyveld, Sven Dormaels, Vinicius Lucio, Ben Colson, Jacques Swennen, Ruben Den Engelsman, Viktor Keuleers, Matteo Cabrero, Ruben Denys, Lawrence Van den Boogaert, Axel Billet, Ciro Munoz, Gijs Jespers, Hendrik Van Wonterghem, Jannes Vansimpsen.

Futsal Belgium

d-ploeg_edited.jpg
C-ploeg

Onze C-ploeg is actief in tweede provinciale en speelt zijn thuiswedstrijden maandag om 21u in Sporthal De Rijschool.

 

Michael Derde, Michael Milis, Samuel Abrafi, Cedric Pires, Johannnes Van Paemel, Tim Mets, Yannis Marcelis, Murilo Cunha, Faisale El-Abouzi, Kasper Buntinx, Daan Slegers, Axel Billet, Gertjan Deplae.

Uitslagen VZVB Brabant (automaticresults.azurewebsites.net)

frosploeg.jpg
D-ploeg

Onze D-ploeg is actief in eerste LZV en speelt zijn thuiswedstrijden vrijdag om 21u in Sporthal Heverlee.

Martijn Baeck, Milan Laurent, Lowie Ver Berne, Karel-Jan Houtevels, Dieter Deseyn, Gilles Liesenborghs, Sven Dormaels, Lieven Paulus Xander Deseyn, Jimmy Coenraets, Jasper Roelandts, Berten Knaepen, Willem Creemers, Jonas Huyghe en Thomas Opdebeeck, Jonathan Ooms, Jonas Lambeau, Nava Jarayabhand

Liefhebbers Zaalvoetbal Cup (lzvcup.be)

image.png
E-ploeg

Onze E-ploeg is actief in 1ste LZV en speelt zijn thuiswedstrijden in  Sporthal De Rijschool maandag om 20u.

Koen Rummens, Jan Laeremans, Nicolas Peeters, Christoph Waer, Lawrence Van den Boogaert, Rupert Kerremans, Pieter Verlinden, Kjel Winter, Bastiaan Dehertogh, Ben Colson, Arno De Cuyper, Ferre Pauwels, Floris De Keyser, Zeger de Groote, Wannes Roels, Carl Beckers, Peter Tobac, Jasper Vandeneynde, Kwinten Binard.

 

Liefhebbers Zaalvoetbal Cup (lzvcup.be)

IMG-20240415-WA0002_edited_edited.png

F-ploeg

unnamed.png
G-ploeg

Onze G-ploeg is actief in 3de LZV en speelt zijn thuiswedstrijden in  Sporthal De Rijschool maandag om 21u.

 

Yannick Loyens, Mo El-Nassire, Maxim Cleemput, Ruben Vandeneynde, Anton Bodart, Regi Muller, Louis Lanckriet, Aimad El-Makhouki, Solaiman Nassiri, Jos Van Renthergem, Mo Elhaj, Jo Dessers.

Liefhebbers Zaalvoetbal Cup (lzv.be)

bottom of page